معصومه شهباز خبرنگار برتر میراث فرهنگی شدمعصومه شهباز، روزنامه نگار اصفهانی

برگزیده هشتمین جشنواره فصلی خبرگزاری‌ها و مطبوعات شد

ایران‌نامه- شاهین سپنتا: در هشتمین جشنواره فصلی مطبوعات که با حضور وزیر فرهنگ و معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ در سرای روزنامه نگاران برگذار شد، معصومه شهباز روزنامه نگار اصفهانی در سطح خبرگزاری ها و  در بخش گزارش خبری با  گزارش «ثبت شکار کبک، تیر خلاص به طبیعت بختیاری» که در خبرگزاری میراث فرهنگی منتشر شده بود، حائز رتبه برتر شناخته شد. وی تنها خبرنگار در حوزه میراث فرهنگی بود که مورد قدردانی داوران جشنواره قرار گرفت.

در هشتمین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری ها حدود 200 هزار اثر از فعالان رسانه در بخش های مقاله، سرمقاله، یادداشت، نقد، تیتر، عکس، صفحه آرایی، طراحی و کاریکاتور، گفتگو، گزارش خبری و طنز که در زمستان1391منتشر شده است، مورد داوری قرار گرفت. در این مراسم از 32 برگزیده این جشنواره با اهدای لوح قدردانی شد.

معصومه شهباز، کارشناس ارشد رسانه و روزنامه نگار توانمند اصفهانی از سال 1386 تاکنون به عنوان خبرنگار تخصصی حوزه میراث فرهنگی با رسانه هایی همچون ماهنامه زندگی سالم، هفته نامه صدا، روزنامه زاینده رود، روزنامه نسل فردا، روزنامه شرق، خبرگزاری میراث فرهنگی"CHN" و مطبوعات دیگر همکاری داشته است.  پیش از این، بسیاری از گزارش‌ها و یادداشت های وی در تارنگار "ایران‌‌نامه" نیز منتشر شده است.

کسب این رتبه را به همکار گرامی سرکار خانم معصومه شهباز شادباش می گوییم و برای ایشان موفقیت بیشتر آرزومندیم.

پیوند به گزارش «ثبت شکار کبک، تیر خلاص به طبیعت بختیاری» در ایران نامه.