مسابقه آواز برای همکیشان زرتشتی


دومین دوره مسابقه آوای زرتشتی برگذار خواهد شد دومین دوره مسابقه آوازخوانی با آرمان استعداد یابی و بالا بردن سطح کمی و کیفی خوانندگی در جامعه زرتشتیان با نام "آوای زرتشتی" همراه با کلاس آموزش مقدماتی تئوری موسیقی در سراسر کشور برگذار خواهد شد.

به گزارش "همازور" تارنمای خبری زرتشتیان و  گروه برگذارکننده مسابقه فرهنگی و هنری آوای زرتشتی، دومین دوره مسابقه آواز زرتشتیان در سه سبک پاپ، سنتی و کلاسیک برگذار خواهد شد و به نفرات برتر هر سبک جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

در این دوره برای شکوفایی بهتر استعداد خوانندگان و برای آشنایی و فراگیر هنرجویان با تئوری موسیقی در شهرهای کرمان، شیراز، تهران و یزد کلاس آموزش مقدماتی موسیقی با حضور استادان مجرب برپا خواهد شد.

زمان نام‌نویسی تا 20 تیر 92  است و افراد بالای 20 سال می توانند در آن حضور یابند. علاقه مندان برای نام نویسی  و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09133559250  تماس بگیرند.

در دومین دوره مسابقات آواز، مسابقه مقاله نویسی با محوریت "سیر تاریخی موسیقی" نیز افزودهشده است و علاقه مندان باید چکیده مقاله خود را تا تاریخ 20 امردادماه 1392 به نشانی info@hamazoor.com   بفرستند.