ایران نامه، پایگاه آگاهی رسانی میراث فرهنگی و طبیعی ایران و جستار های ایران پژوهی
بایگانی
دسته بندی
17 مرداد 1392
سخنان علی راعی


رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان:

اصفهان، استاندار و شهردار پاسخگو و فراجناحی می خواهد

ایران‌نامه- شاهین سپنتا: علی راعی  رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان در جمع اعضاء انجمن در خانه کارگر اصفهان از رئیس جمهور جدید خواست تا استاندار فراجناحی برای اصفهان منصوب نماید تا بتواند همراه با مشی اعتدال گرایی دولت، پاسخگوی خواسته های مردم باشند.

علی راعی همچنین از اعضای جدید شورای شهر اصفهان خواست که با توجه به این که بودجه شهرداری از جیب تک تک افراد جامعه، از اقلیت‌های دینی گرفته تا دیگر قشر های مردم تامین می گردد، کسی را به عنوان شهردار برای اصفهان انتخاب نمایند که خود را شهردار همه مردم بداند نه یک طیف و جناح خاص.

وی افزود: هم اکنون در شهرداری اصفهان بودجه کلانی صرف تبلیغات شهری می گردد در حالی که کلیه پروژه‌های اصلی شهر مانند مترو سال‌هاست که به زمین مانده است .

وی همچنین به هزینه‌های بسیار زیاد روزنامه «اصفهان زیبا» که توسط شهرداری پرداخت می شود، اشاره نمود و پیشنهاد کرد که انجمن صنفی روزنامه‌نگاران با بیش از 120 عضو فعال در زمینه های مختلف رسانه ای آمادگی دارد که بدون هیچ گونه دریافت هزینه ای از شهرداری این روزنامه را اداره نماید و آن را تبدیل به رسانه مردمی نماید.

در ادامه این مراسم، نامه انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان خطاب به دکتر روحانی مبنی بر درخواست انتصاب «مهندس محمد علی جوادی» شهردار اصفهان طی سال‌های 81-1374 به عنوان استاندار اصفهان خوانده شد.     


برای هموندی در آگاهی نامه این تارنگار نام کاربری خود در سامانه بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
شمار بازدیدکنندگان : 2193528


Powered by BlogSky.com

آخرین یادداشت ها