ایران نامه، پایگاه آگاهی رسانی میراث فرهنگی و طبیعی ایران و جستار های ایران پژوهی
بایگانی
دسته بندی
16 تیر 1392
مسابقه آواز برای همکیشان زرتشتی


دومین دوره مسابقه آوای زرتشتی برگذار خواهد شد دومین دوره مسابقه آوازخوانی با آرمان استعداد یابی و بالا بردن سطح کمی و کیفی خوانندگی در جامعه زرتشتیان با نام "آوای زرتشتی" همراه با کلاس آموزش مقدماتی تئوری موسیقی در سراسر کشور برگذار خواهد شد.

به گزارش "همازور" تارنمای خبری زرتشتیان و  گروه برگذارکننده مسابقه فرهنگی و هنری آوای زرتشتی، دومین دوره مسابقه آواز زرتشتیان در سه سبک پاپ، سنتی و کلاسیک برگذار خواهد شد و به نفرات برتر هر سبک جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

در این دوره برای شکوفایی بهتر استعداد خوانندگان و برای آشنایی و فراگیر هنرجویان با تئوری موسیقی در شهرهای کرمان، شیراز، تهران و یزد کلاس آموزش مقدماتی موسیقی با حضور استادان مجرب برپا خواهد شد.

زمان نام‌نویسی تا 20 تیر 92  است و افراد بالای 20 سال می توانند در آن حضور یابند. علاقه مندان برای نام نویسی  و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09133559250  تماس بگیرند.

در دومین دوره مسابقات آواز، مسابقه مقاله نویسی با محوریت "سیر تاریخی موسیقی" نیز افزودهشده است و علاقه مندان باید چکیده مقاله خود را تا تاریخ 20 امردادماه 1392 به نشانی info@hamazoor.com   بفرستند.


برای هموندی در آگاهی نامه این تارنگار نام کاربری خود در سامانه بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
شمار بازدیدکنندگان : 2193325


Powered by BlogSky.com

آخرین یادداشت ها